orosoptik.sk | O nás
oros optik látszerész
8133
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8133,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

O nás

csaba

Dobrý deň milý čitateľ, vítame Vás na našej webstránke!

Dobrý deň milý čitateľ, vítame Vás na našej webstránke!

V našej globalizujúcej sa informačnej spoločnosti sa čoraz väčší význam kladie na naše oči a všetko, čo súvisí s videním – skoro 80% zo všetkých informácií vnímame zrakom.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1991 v obci Jelka, aby Vám prispela k optimalizácii zrakovej ostrosti v každej situácii – v zamestnaní či pri oddychovaní, psychickej či fyzickej námahe.

U nás je zárukou kvalita. Je jedno či ide o okuliarové rámy, slnečné okuliare, okuliarové či kontaktné šošovky alebo o doplnky, náš kvalifikovaný personál Vám snaží pomôcť si vybrať produkt „našitý“ práve na Vašu mieru. Máte na to u nás k dispozícii aj počítačový program.

Našim zákazníkom snažíme zabezpečiť príjemné prostredie a poradenstvo od profesionálov.
Od roku 2000 Vám ponúkame tiež možnosť očného vyšetrenia v každej našej optike (Gabčíkovo, Jelka, Dolný Štál, Dunajská Streda, Komárno, Veľký Meder). Táto služba je u nás len mierne spoplatnená a zabezpečujú ju oční lekári pracujúci aj na rôznych očných klinikách, ďalej aj optometristi.

Ďakujeme za Vašu doterajšiu priazeň. Veríme, že v našom sortimente tovarov a služieb nájdete svoje zameranie i naďalej, vylepšíte si zrak aj vzhľad.

S pozdravom a dovidenia!

náš tím z Oros Optik-u

Obchodné meno: Csaba Oros – Oros Optik
Živnostenský register č: 202-9482
Sídlo: 925 23 Jelka Jamová 620/13
IČO: 17758017
DIČ: 1020273771
IČ DPH: SK1020273771
Korešpondenčná adresa:
Csaba Oros – Oros Optik
Hlavná 49
930 10 Dolný Štál

"Kvalita znamená že robíte niečo dobré, aj keď to nevidia."

HENRY FORD

"A minőség azt jelenti, hogy akkor is jól csinálsz valamit, amikor nem látják."

HENRY FORD